Kontakta oss

Allmänna frågor

Kolla in vår FAQ med de vanligaste frågorna vi får!

Kontakta Hello World!

✉️ info@helloworld.se
📞 +46 76 762 59 39

Måndag – Fredag: 09.00-16.00
Söndag: 10:00-16:00

Hello World! Ideell förening

Organisationsnummer: 80 24 95-3815

Faktureringsadress

Vi tar helst emot e-fakturor.
Det går även att skicka faktura som PDF till inbox.lev.1175450@arkivplats.se.

Postadress

Hello World! Ideell förening
Box 7535
103 93 Stockholm

Besöksadress

Hello World! Ideell förening
c/o SPACE Academy
Mäster Samuelsgatan 45, plan 4
111 57 Stockholm

Vi som jobbar på Hello World!


Maria Arneng
Generalsekreterare
maria@helloworld.se
+46 76 006 94 13


Maisa Ek
Ekonomi- och operativt ansvarig
maisa@helloworld.se
+46 70 494 83 97

Sara
Sara Danielsson
Projektledare
sara@helloworld.se
+46 73 600 13 10

Julia
Julia Söderberg
Projektledare & koordinator
julia@helloworld.se
+46 70 577 76 87

Mahdi
Mahdi Akbari
Ledare & projektledarassistent
mahdi@helloworld.se
+46 72 226 48 75


Karin Hallström
Projektledare
karin@helloworld.se
+46 72 226 58 04

 

Malin
Malin Häggström 
Projektledare
malin@helloworld.se
+46 72 226 52 29

Carl
Carl Bärstad 
Projektledare
carl@helloworld.se
+46 73 350 57 07


Katarina Romell
Ekonomi
katarina.romell@helloworld.se