Kontakta oss

Allmänna frågor

Kolla in vår FAQ med de vanligaste frågorna och svaren som vi får!

Kontakta Hello World!

✉️ info@helloworld.se
📞 +46 76 762 59 39

Måndag – Fredag: 09.00-16.00
Söndag: 10:00-16:00

Hello World! Ideell förening

Organisationsnummer: 80 24 95-3815

Besöksadress

Hello World! Ideell förening c/o Cybercom
Sveavägen 20
111 57 Stockholm
Sverige

Faktureringsadress

Vi tar helst emot e-fakturor till ekonomi@helloworld.se
Det går även att skicka faktura som PDF till inbox.lev.1175450@arkivplats.se.

Postadress

Hello World! Ideell förening
Box 7535
103 93 Stockholm

Vi som jobbar på Hello World!


Maria Arneng
Generalsekreterare
maria.arneng@helloworld.se
+46 76 006 94 13


Maisa Ek
Ekonomi- och operativt ansvarig
maisa.ek@helloworld.se
+46 70 494 83 97

 

Mikaela
Mikaela Wennerkvist 
Projektledare
mikaela.wennerkvist@helloworld.se
+46 72 226 52 29

Sara
Sara Danielsson
Projektledare
sara.danielsson@helloworld.se

Julia
Julia Söderberg
Projektledare & koordinator
julia.soderberg@helloworld.se
+46 70 577 76 87

Mahdi
Mahdi Akbari
Ledare & projektledarassistent
mahdi.akbari@helloworld.se
+46 72 226 48 75


Malin Roberg Halldinger
Projektledare
malin.halldinger@helloworld.se

 


Karin Hallström
Projektledare
karin.hallstrom@helloworld.se
+46 72 226 58 04


Katarina Romell
Ekonomi
katarina.romell@helloworld.se