Kontakta oss

Allmänna frågor

Kolla in vår FAQ med de vanligaste frågorna och svaren som vi får!

Kontakta Hello World!

✉️ info@helloworld.se
📞 +46 76 762 59 39

Hello World! Ideell förening
Organisationsnummer: 80 24 95-3815

Besöksadress

Hello World! Ideell förening c/o Cybercom
Sveavägen 20
111 57 Stockholm
Sverige

Postadress

Hello World! Ideell förening
Box 7535
103 93 Stockholm

Vi som jobbar på Hello World!

 


Maria Arneng
Generalsekreterare
maria.arneng@helloworld.se
+46 76 006 94 13

 

Maisa Ek
Ekonomi- och operativt ansvarig
maisa.ek@helloworld.se

 

Mikaela
Mikaela Wennerkvist (Föräldraledig)
Projektledare
mikaela.wennerkvist@helloworld.se

Sara
Sara Danielsson
Projektledare
sara.danielsson@helloworld.se

Julia
Julia Söderberg
Projektledare & koordinator
julia.soderberg@helloworld.se
+46 70 577 76 87

Mahdi
Mahdi Akbari
Ledare & projektledarassistent
mahdi.akbari@helloworld.se
+46 72 226 48 75

Sanna
Sanna Horn
Projektledare
sanna.horn@helloworld.se
+46 72 226 58 04

Arash
Arash Sajadi
Projektledare
arash.sajadi@helloworld.se

+46 72 226 52 29


Katarina Romell
Ekonomi
katarina.romell@helloworld.se